А ви знаєте, де в Луцьку збирають відпрацьовані люмінесцентні лампи та ртутні термометри? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.45 € 33.25
А ви знаєте, де в Луцьку збирають відпрацьовані люмінесцентні лампи та ртутні термометри?

Фото з вільних джерел

А ви знаєте, де в Луцьку збирають відпрацьовані люмінесцентні лампи та ртутні термометри?

Відділ екології Луцької міської ради передав їх на утилізацію

12 грудня проведено передачу на утилізацію відпрацьованих люмінесцентних ламп та ртутних термометрів, які мешканці міста складували в спеціальних контейнерах, передає відділ інформації ЛМР. 

Контейнери встановлено біля департаменту ЦНАП (вул. Лесі Українки, 35) та житлово-комунального підприємства № 11 (вул. Федорова, 9).

Ці контейнери виготовлено за кошти міського фонду охорони навколишнього середовища і встановлено біля департаменту ЦНАП (вул. Лесі Українки, 35) та житлово-комунального підприємства № 11 (вул. Федорова, 9). З вересня, коли востаннє здійснювалась передача відходів, зібрано 610 ламп та 25 ртутних термометрів.

Оплату послуг проведено за рахунок коштів міського фонду охорони навколишнього природного середовища. Збір та передачу на демеркуризацію небезпечних токсичних відходів здійснило рівненське підприємство ТзОВ “Еко-Хелп”, яке є багаторічним партнером міста у цій сфері діяльності.