У Володимирі-Волинському проведено перше міськрайонне засідання Ради регіонального розвитку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 33.41
У Володимирі-Волинському проведено перше міськрайонне засідання Ради регіонального розвитку

Учасники засідання обмінятись позитивним досвідом роботи.

volodymyrrada.gov.ua

У Володимирі-Волинському проведено перше міськрайонне засідання Ради регіонального розвитку

У княжому місті зустрілись керівники міської та районної влад, голови ОТГ Володимирщини та представники місцевого бізнесу

Нещодавно у складі делегації від Волині місто мало представництво на сьомому скликанні Ради регіонального розвитку, де з вуст Президента Петра Порошенка та Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана озвучено цілі та напрямки, якими найближчим часом курсуватиме Україна.

Кілька днів тому засідання Регіональної ради відбулось і на Волині, де презентували кращі практики центральних органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, результатів децентралізаційних процесів на Волині, інформує Володимир-Волинська міська рада.

Сьогодні у такому ж форматі у Володимирі-Волинському зустрілись керівники міської та районної влад, голови ОТГ Володимирщини, представники місцевого бізнесу, аби поділитись власними напрацюваннями та обмінятись позитивним досвідом роботи.

Вагомі здобутки Володимир має в розвитку освіти, бо ні для кого не є таємницею, що  фінансування розбудови міської інфраструктури є одним з пріоритетних напрямків роботи міської влади. Але мало отримати великі кошти, ними треба правильно та ефективно розпорядитися.  

І хоча місто Володимир-Волинський залишилось поза увагою утворення об’єднаних громад, та все ж децентралізаційні процеси, які почали відбуватися в Україні у 2014 році, дали надзвичайно позитивний ефект для Володимира-Волинського, передусім – фінансовий. Успіхи у розвитку міста Володимира-Волинського в умовах реформ презентував присутнім перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук.

Вагомі здобутки Володимир має в розвитку освіти, бо ні для кого не є таємницею, що  фінансування розбудови міської інфраструктури є одним з пріоритетних напрямків роботи міської влади. Але мало отримати великі кошти, ними треба правильно та ефективно розпорядитися. І про це у своїй доповіді розповів начальник управління освіти, молоді та спорту В’ячеслав Петрук.