Курси НБУ $ 29.25 € 30.92
У княжому місті – «Святкова зима»

Запрошуємо помилуватися витворами!

Нововолинськ.com.ua.

У княжому місті – «Святкова зима»

Виставка під такою назвою відкрилася у Володимир-Волинському історичному музеї

Як інформує портал Нововолинськ.com.ua, з посиланням на сторінку Володимир-Волинського історичного музею у «Фейсбуці», на ній експонуються вироби декоративно-прикладного мистецтва на різдвяну тематику. Зокрема, свої роботи презентують студенти відділення «Образотворче мистецтво» Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А. Кримського.

Куратор виставки, викладач педагогічного коледжу Леся Мартинюк розповіла присутнім про принципи навчання студентів, застосування нових технік, а також індивідуальний підхід до кожного. Адже буває, що студенти, які на початку навчання не вирізняються здібностями, починають розкриватися і творити справжні шедеври під пильним керівництвом наставників.

 Високо оцінив творчі досягнення студентів та професіоналізм викладачів директор Володимир-Волинської художньої школи Адам Михалик.

Високо оцінив творчі досягнення студентів та професіоналізм викладачів директор Володимир-Волинської художньої школи Адам Михалик. Також своїми враженнями поділилися й самі викладачі коледжу.

На завершення презентації з вітальним словом до присутніх звернувся начальник відділу культури й туризму Роман Віслобоков. Він побажав у ці дні наближення новорічно – різдвяних свят відчувати мир у серці, радість та злагоду у родині, а також заспівав чудову різдвяну колядку.

Telegram Channel