Бойовики приховано відправляють місцевих жителів на фронт, – розвідка - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Бойовики приховано відправляють місцевих жителів на фронт, – розвідка

У підрозділах з’єднань і частин 1 та 2 АК ЗС РФ збільшилась кількість бойової техніки за рахунок її повернення з ремонту та постачання з території Росії.

REUTERS

Бойовики приховано відправляють місцевих жителів на фронт, – розвідка

За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, окупаційне командування приховано залучає так званих «резервістів» до участі у бойових діях

Про це повідомив речник прес-центру Міністерства оборони України полковник Максим Праута під час брифінгу, передає кореспондент УНН.

Російське окупаційне командування намагається приховано залучити так званих «резервістів» до виконання бойових завдань, або безпосередньо до участі у бойових діях.

«Підрозділи російсько-окупаційних військ посилюються за рахунок місцевих жителів, призваних на так звані «збори резервістів». Зокрема, з їх числа формуються спеціальні загони (артилеристів, саперів тощо) нібито для участі у командно-штабних навчаннях спільно зі штатними російськими підрозділами. При цьому у ході навчань загони так званих «резервістів» виконуватимуть завдання як позаштатні підрозділи у районах бойових позицій російсько-окупаційних військ. У такий спосіб російське окупаційне командування намагається приховано залучити так званих «резервістів» до виконання бойових завдань, або безпосередньо до участі у бойових діях», – зазначив речник Міноборони.

При цьому спікер додав, що командування російсько-окупаційних військ нарощує бойові можливості «частин» за рахунок розгортання «об’єднаних бойових тактичних формувань», які створюються на базі «республіканських правоохоронних органів».