Курси НБУ $ 29.25 € 31.34
У маневицькому лісгоспі виготовляють новорічні композиції

Зробити красиві новорічні композиції своїми руками зможе кожен.

Район.Маневичі

У маневицькому лісгоспі виготовляють новорічні композиції

Вихованці шкільного ліснитцва державного підприємства «Маневицьке лісове господарство» почали виготовлення новорічних композицій

З такою ініціативою виступила інженер побічного користування Ірина Остапчук, яка разом з вихованцями втілює задумане в реальність. Про це пише Район.Маневичі.

 

«Особливо приємно те, що зробити красиві новорічні композиції своїми руками зможе кожен. Сьогодні ми використовували найпростіші матеріали – шишки, жолуді, каштани, свіжі гілочки ялини. Останнім часом новорічні або різдвяні вінки користуються великою популярністю, їх можна вішати на двері, вікна також підвішують на мотузочках до стелі і, звичайно ж, роблять на їх основі різноманітні композиції, вставляючи всередину свічки та вази» ‒ розповідає Ірина Остапчук.

Особливо приємно те, що зробити красиві новорічні композиції своїми руками зможе кожен. Сьогодні ми використовували найпростіші матеріали – шишки, жолуді, каштани, свіжі гілочки ялини.

Кожна дитина, яка була присутня на майстер-класі, мала змогу виготовити та забрати з собою віночок, який в подальшому прикрасить її оселю.

 

«Новорічні композиції виготовлені своїми руками – це відмінна можливість отримати чудовий настрій і прикрасити своє житло чимось особливим. Головне для нас це радість, креатив, самостійність та ентузіазм який випромінювали учні адже як виявилось виготовити подібний декор досить легко, достатньо залучити свою фантазію та ідеї», – прокоментувала Ірина.

 

 

 

 

 

 

 
Telegram Channel