Хід у відповідь: вчора Петра Савчука вигнали з УКРОПу, а сьогодні він вже дружить з виконавчою владою - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Хід у відповідь: вчора Петра Савчука вигнали з УКРОПу, а сьогодні він вже дружить з виконавчою владою

У яку фракцію вступить депутат?

Фото: Олександра ДУРМАНЕНКА.

Хід у відповідь: вчора Петра Савчука вигнали з УКРОПу, а сьогодні він вже дружить з виконавчою владою

Як повідомляє офіційний сайт ОДА, підписали Меморандум про співпрацю голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко з ректором Луцького Національного технічного університету Петром Савчуком

На зустрічі також були присутні заступниця голови облдержадміністрації Світлана Мишковець, радник голови ОДА Валерій Криворог та представники професорсько-викладацького складу університету.

 Очільник фракції УКРОП у Волинській обласній раді Вячеслав Рубльов порадив ректору «займатися наукою».

Нагадаємо, що вчора на завершення 22-ї сесії Волинської обласної ради депутата Петра Савчука виключили з фракції УКРОПу. Перед цим його зняли з голови освітянської комісії. Такий новорічний «подарунок» для ректора-депутата зробили колеги. А він подякував їм за спільну роботу.

Очільник фракції УКРОП у Волинській обласній раді Вячеслав Рубльов порадив ректору «займатися наукою». Він прислухався до слів колеги. Тепер залишилося лише дочекатися, у яку фракцію вступить вигнаний депутат. Далі буде?