Учень з Любомля здобув першість у Всеукраїнському конкурсі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.50
Учень з Любомля здобув першість у Всеукраїнському конкурсі

Переможець конкурсу Андрій Ковальський

Учень з Любомля здобув першість у Всеукраїнському конкурсі

Андрій Ковальський, вихованець Любомльського Будинку школяра, успішно виступив на фестивалі-конкурсі «Сяйво Первоцвітів» та XV вокально-хореографічному конкурсі-фестивалі «KYIV ART TIME»

До новорічних свят Асоціація «Child.ua», на чолі з її президентом Євгенією Тимошенко, ініціює в Україні Новорічний марафон добра, на якому виступав Андрій Ковальський. Про це пише Район.Любомль.

З марафону хлопець вирушив на V Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Сяйво Первоцвітів», де серед 350 конкурсантів з різних куточків України здобув Гран-прі в номінації «вокал» із піснею «Nobody but you».

Хлопець здобув І місце і звання «Оксамитовий голос» з піснею «Altair» «The Hardkiss» на XV ювілейному вокально-хореографічному конкурсі-фестивалі «KYIV ART TIME».

«Мені подарували кубок, диплом, книгу, медаль та сертифікат на безкоштовну участь у конкурсі «В обіймах часу». А коли повернувся на Новорічний марафон добра, Євгенія Тимошенко похвалила мене, що встиг і у них виступити, і здобути Гран-прі», – розповів про участь Андрій Ковальський.

 

Хлопець здобув І місце і звання «Оксамитовий голос» з піснею «Altair» «The Hardkiss» на XV ювілейному вокально-хореографічному конкурсі-фестивалі «KYIV ART TIME». У подарунок отримав диплом, медаль і настінний годинник з логотипом конкурсу.

«Це дуже виснажуюче, тим паче в таку погоду треба берегти голос. Дуже приємно, що фахівці оцінювали справедливо», – додав Андрій.