В торбі 80-річного українця прикордонний пес винюхав... п'ять кіло ганджубасу! (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.34 € 33.49
В торбі 80-річного українця прикордонний пес винюхав... п'ять кіло ганджубасу! (фото)

Отакої!

УНІАН

В торбі 80-річного українця прикордонний пес винюхав... п'ять кіло ганджубасу! (фото)

Стверджував, що це... подарунок онуку до Нового року

Близько п’яти кілограмів макової соломки намагався перемістити через кордон 80-річний громадянин України, аби порадувати свого онука. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Держприкордонслужби.

«Близько 5 кг макової соломки намагався перемістити через державний кордон наш співвітчизник 1938 року народження», - йдеться у повідомленні.

Близько 5 кг макової соломки намагався перемістити через державний кордон наш співвітчизник 1938 року народження.

Так, учора ввечері, 25 грудня, під час прикордонно-митного оформлення потяга Харків - Москва на особисті речі одного з пасажирів – 80-річного громадянина України – спрацював службовий собака, натренований на пошук наркотичної речовини.

В результаті огляду в коробці з-під прального порошку правоохоронці виявили макову соломку загальною вагою близько 5 кг.

З пояснень правопорушника стало відомо, що «травичку» він нібито віз «в подарунок» для онука до Росії, який є фармацевтом та повинен був використовувати її для своїх «досліджень».