За незаконне розміщення реклами вам дзвонитимуть муніципали - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.50
За незаконне розміщення реклами вам дзвонитимуть муніципали

Не розміщуйте рекламу в невідведених місцях.

Муніципальна варта ЛМР

За незаконне розміщення реклами вам дзвонитимуть муніципали

Дзвінки припиняться лише після звернення потенційних порушників до департаменту муніципальної варти

З 26 грудня в департаменті муніципальної варти Луцької міської ради запрацювала програма «Дзвінок», інформує Муніципальна варта Луцької міської ради.

Її зміст полягатиме у тому, щоб постійно дзвонити громадянам, які незаконно розміщуватимуть рекламну продукцію на вулицях нашого міста. Телефонні дзвінки здійснюватимуться на номери телефонів, вказаних на оголошеннях та триватимуть доти, доки громадяни не ліквідують рекламу та не будуть покарані адміністративним протоколом.

Є сподівання, що це зменшить кількість незаконної реклами, яку громадяни розміщують на електроопорах, зупинках громадського транспорту та інших невідведених для цього місцях.

Дзвінки припиняться лише після звернення потенційних порушників до відповідальних осіб департаменту муніципальної варти, які куруватимуть дану програму.

У департаменті є сподівання, що це зменшить кількість незаконної реклами, яку громадяни розміщують на електроопорах, зупинках громадського транспорту та інших невідведених для цього місцях.

Згідно з п.п. 2.5.5.1.11. на об’єктах благоустрою міста Луцька збороняється розміщувати оголошення та інформаційно-агітаційні плакати, рекламу, листівки тощо у невизначених для цього місцях. За такі дії передбачена адміністративна відповідальність статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді штрафу від двадцяти до ста неоподаткованих мінімумів громадян.