У Ківерцях зустріли «Еконовий рік» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 33.30
У Ківерцях зустріли «Еконовий рік»

Замість ялинки- зимовий сувенір

Ківерцівська РДА

У Ківерцях зустріли «Еконовий рік»

Виховний захід під такою назвою провели для вихованців районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Учасники заходу обговорили, як можна зробити оселю красивою і ошатною на свято, не рубаючи зеленої ялинки. Ідея не рубати живе дерево заради декількох днів свят знайшла щиру підтримку у головного спеціаліста відділу культури та туризму РДА Хазанюк Марії. Вона нагородила солодкими подарунками дітей- активних учасників акції «Замість ялинки- зимовий букет»

Кожен з нас має пам’ятати, що на землі  все взаємопов’язано, і  як  приємно у будь-яку пору року  бачити і слухати спів птахів. Директор екологічного центру Стецькович Ганна розповіла присутнім, як важко птахам перенести зимовий холод та брак кормів, і тому обов’язок кожної небайдужої людини допомогти птахам вижити взимку. Керівник гуртка юних орнітологів Данилюк Алла нагадала, що можна класти у годівничку, а що категорично заборонено.

У кінці заходу було оголошено підсумки конкурсу «Намалюй свою новорічну мрію». Вихованці гуртків - переможці конкурсу отримали чудові солодощі та щиро вдячні за них спонсору Пасічній Світлані (Волинська обласна екоінспекція).

У кінці заходу було оголошено підсумки конкурсу «Намалюй свою новорічну мрію». Вихованці гуртків - переможці конкурсу отримали чудові солодощі та щиро вдячні за них спонсору Пасічній Світлані.

Діти висловили надію та сподівання, що Новий рік принесе всім здоров’я, радість, достаток та мир. А ще  вихованці  дуже надіються, що у новому році в екологічному центрі  будуть кращі та комфортніші умови для проведення гурткової роботи.

Джерело: Ківерцівська райдержадміністрація