Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
У Луцьку вчителі шкіл змагались на спортивному майданчику

Змагання стали підготовчим етапом до міського турніру з волейболу серед команд, сформованих з учителів та батьків дітей шкіл, що відбудеться весною.

11 січня 2019 року на базі закладу освіти № 24 відбулися змагання з волейболу серед педагогічних працівників ЗЗСО міста

Захід, який традиційно організовується управлінням освіти спільно з міським комітетом професійної спілки педагогічних працівників, став підготовчим етапом до міського турніру з волейболу серед команд, сформованих з учителів та батьків дітей шкіл, що відбудеться весною.

Учасники змагань мали змогу не тільки показати свою майстерність у грі, а й поспілкуватися.

Учасники змагань мали змогу не тільки показати свою майстерність у грі, а й поспілкуватися. До фінального етапу змагань, обігравши своїх суперників, вийшли об’єднані команди ЗЗСО №№ 10 та 19, 21 та 22, 18 та 25, 7 та 24. Після серії ігор визначилися переможці та призери. Отож, кубок за третє місце у збірної команди ЗЗСО №№ 18 та 25, за друге – ЗЗСО №№ 21 та 22, а кубок переможця вибороли учителі ЗЗСО №№ 10 та 19.
Дякуємо педагогам, які власним прикладом пропагують здоровий спосіб життя та показують цінність занять фізичною культурою і спортом!!!