Як юні краєзнавці на канікулах у музей ходили
Учні 7 шкіл Луцька і Ківерців відвідали картографічний воркшоп (Фото)
Гуртківці-краєзнавці Волинського центру туризму, спорту і екскурсій – школярі семи навчальних закладів Луцька і Ківерців – прийшли в Музей історії Луцького братства на картографічний воркшоп «Знай і люби свій рідний край»
Як відомо, гуртківці обласного Центру туризму не лише подорожують рідним краєм, але й вивчають його. Музейний воркшоп мав за мету знайомство юних краєзнавців з досвідом науковців Волинського краєзнавчого музею у використанні карт в дослідницькій роботі.
Під час занять гуртківці познайомились з картою-реконструкцією «Волинський театр воєнний дій війни 1812 року». З допомогою цієї карти дізнались, що активне військове протистояння франко-російської війни в межах українських земель відбувалось саме на Волині. І хоч діти готові були слухати про Наполеона, але з реконструкції з’ясували, що волинськими дорогами війни 1812 р. ходили тільки союзники французького імператора – австрійці і саксонці.
Колектив Музею історії Луцького братства дякує обласному Центру туризму за можливість роботи з дітьми під час шкільних канікул.
Основною базою для занять стала виставка «Волинь на картах XVI – XX століть» з приватної колекції лучанина Віктора Літевчука. Віктор Олексійович став одним із модераторів воркшопу, розповів про свою колекцію і поділився досвідом роботи з картами. Згадав, як його захоплення закріпилось у дитинстві, коли таким юним як і учасники воркшопу він займався спортивним орієнтуванням при Центрі туризму.
Колектив Музею історії Луцького братства дякує обласному Центру туризму за можливість роботи з дітьми під час шкільних канікул. А про те, чого саме навчились краєзнавці-школярі під час воркшопу, пропонуємо дізнатись зі світлин, які зробив музейний фотограф Леонід Максимов.
