Російські пропагандисти намагалися влаштувати провокацію у ПАРЄ (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.14 € 27.85
Російські пропагандисти намагалися влаштувати провокацію у ПАРЄ (Відео)

Закликати до порядку російську пропагандистку також намагалися працівники прес-служби РЄ.

Скрін із відео/Укрінформ

Російські пропагандисти намагалися влаштувати провокацію у ПАРЄ (Відео)

У Парламентській асамблеї Ради Європи представниця одного із російських телеканалів намагалася спровокувати українських депутатів та заважала роботі інших журналістів

Інцидент стався після ухвалення ПАРЄ резолюції, в якій захоплених Росією українських моряків визнано військовополоненими та міститься вимога їх негайного звільнення, повідомляє «Укрінформ».

Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко почала зачитувати російською мовою звернення до родин російських військовослужбовців та інших російських громадян, які брали участь у бойових діях проти України, але були захоплені, нині утримуються на українській території та включені у списки для обміну на українських військовополонених та політичних заручників в Росії.

Представниця пропагандистського телеканалу «Росія 1» телеведуча Ольга Скабєєва агресивно намагалася втручатись у спілкування Геращенко з українськими журналістами.

«Українська сторона зверталася до Росії з проханням – заберіть своїх, віддайте наших», - наголосила перший віце-спікер.

Водночас представниця пропагандистського телеканалу «Росія 1» телеведуча Ольга Скабєєва агресивно намагалася втручатись у спілкування Геращенко з українськими журналістами.

Це викликало обурення з боку деяких представників ЗМІ, а також народного депутата Борислава Берези, який фізично «прикривав» колегу по парламенту та заблокував доступ до Геращенко представників «групи підтримки» російського державного телеканалу.

Присутні працівники служби безпеки Ради Європи у ситуацію не втручалися.