Зіткнення вертольота та літака в Альпах: кількість загиблих зросла до семи - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.20 € 34.15
Зіткнення вертольота та літака в Альпах: кількість загиблих зросла до семи

Як же ж так?!

korrespondent.net

Зіткнення вертольота та літака в Альпах: кількість загиблих зросла до семи

На борту вертольота був німецький лижний інструктор і чотири німецьких лижника, а на борту французького лекгомоторного літака було три людини

Італійські рятувальники знайшли тіла ще двох осіб, які загинули в результаті зіткнення вертольота з легким літаком в Альпах.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на AFP.

Число загиблих зросло до семи, тіла п'ятьох загиблих були знайдені в п'ятницю, коли сталася аварія. Пошукову операцію призупиняли через настання темряви.

іткнення сталося відразу після зльоту вертольота, пілот якого не бачив, що в цей же момент приземлявся літак.

Двоє людей були госпіталізовані після катастрофи в долині Аоста недалеко від Франції. Зіткнення сталося відразу після зльоту вертольота, пілот якого не бачив, що в цей же момент приземлявся літак.

На борту вертольота був німецький лижний інструктор і чотири німецьких лижника, а на борту французького лекгомоторного літака було три людини.

Всі шість осіб на борту вертольота, включаючи італійського пілота, загинули, також загинув один пасажир літака. Француз і громадянин Швейцарії, що летіли літаком, отримали серйозні травми.