Новак Джокович усьоме виграв Australian Open

От рекордсмен!

Новое время

Серб розтрощив іспанця Рафаеля Надаля

Серб Новак Джокович став переможцем Відкритого чемпіонату Австралії 2019-го року, обігравши в фіналі іспанця Рафаеля Надаля, повідомляє Новое время

Зважаючи на форму двох тенісистів, спостерігачі очікували запеклої боротьби, але сіяний під першим номером на турнірі серб впорався з опонентом у трьох сетах.

У першій партії представник Іспанії зумів виграти три гейми, а в другій - лише два. У третій - Надаль знову не взяв навіть чотири подачі - 6:3, 6:2, 6:3.

Цей успіх 31-річного Джоковича став рекордним, сьомим на Australian Open. Крім того, перша ракетка світу виграв три поспіль турніри Великого шолома (ТВШ).

Тим самим серб із 15-ма трофеями за загальною кількістю перемог на ТВШ вийшов на третє місце в історії, обійшовши Піта Сампраса. Перше місце у Роджера Федерера (20), друге - у Надаля (17).

Напередодні японська тенісистка Наомі Осака виграла Відкритий чемпіонат Австралії 2019-го року, перемігши у фіналі чешку Петру Квітову.