У Рівному стартує Міжнародний фестиваль «Органний собор-2019» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
У Рівному стартує Міжнародний фестиваль «Органний собор-2019»

Рівне збирає шанувальників органної музики

Рівне вечірнє

У Рівному стартує Міжнародний фестиваль «Органний собор-2019»

Із 3 по 17 лютого щонеділі о 17.00 у залі камерної та органної музики виступатимуть відомі органісти України та світу

Сьогодні о 17.00 відкриє фестиваль відомий чеський органіст Петр Плани, інформує «Рівне вечірнє». Навчався органіст в консерваторії в Остраві та в Академії музичного мистецтва в Празі. Він багато виступає соло, його концерти проходять від Великобританії до Японії. Органіст є членом журі кількох міжнародних конкурсів, працює доцентом кафедри музичної освіти в Палацькому університеті, м. Оломоуц, в місті, що вважається столицею моравських історичних органів.

Феєричне завершення фестивалю відбудеться 17 лютого о 17.00 за участі львівських артистів, а саме Олени Мацелюх /орган/, Анжели Приходько /скрипка/, Меланії Макаревич /фортепіано/ та академічного камерного оркестру рівненської обласної філармонії.

10 лютого о 17.00 дасть свій концерт Легендарна українська органістка, музична діячка, Заслужена артистка України та викладачка Ольга Дмитренко! Першою з українських органістів отримала визнання на міжнародному конкурсі за кордоном (“Празька весна”,1979). 23 роки пропрацювала головною органісткою Київського будинку органної та камерної музики, 14 років була органісткою та музичною директоркою у Кафедральному римо-католицькому соборі у Києві. Старший викладач Київської школи мистецтв №5 (фортепіано, орган), пані Ольга виховала цілу плеяду молодих талановитих органістів.

Феєричне завершення фестивалю відбудеться 17 лютого о 17.00 за участі львівських артистів, а саме Олени Мацелюх /орган/, Анжели Приходько /скрипка/, Меланії Макаревич /фортепіано/ та академічного камерного оркестру рівненської обласної філармонії – диригент Юрій Скрипник.