18-річна дівчина на інвалідному візку заспівала відомий хіт, як справжня зірка (ВІДЕО) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.14 € 27.85
18-річна дівчина на інвалідному візку заспівала відомий хіт, як справжня зірка (ВІДЕО)

Магдалена Паскар підкорила країну голосом.

Фото: instagram.com/goloskrainy_official

18-річна дівчина на інвалідному візку заспівала відомий хіт, як справжня зірка (ВІДЕО)

18-річна Магдалена Паскар із села Крутоярівка Одеської області справила неймовірне враження на суддів 9-го сезону “Голосу країни”

Талановита дівчина, що змушена пересуватись за допомогою інвалідного візка, виконала пісню “Human” виконавця Rag’n’Bone Man і довела до сліз тренера Дмитра Монатіка на під час третього дня сліпих прослуховувань шоу "Голос країни" на телеканалі 1+1.

Попри те, що прикута до візка та пережила за свій юний вік чимало втрат, вона не здається та знаходить сенс життя в музиці.

Після свого виступу, дівчина розповіла, що хоче надихати та мотивувати інших людей.

Магдалена — дівчина з необмеженими можливостями. Попри те, що прикута до візка та пережила за свій юний вік чимало втрат, вона не здається та знаходить сенс життя в музиці. Дівчина займається вокалом лише рік. На заняття в сусіднє село її возить мама. "Голос країни" — шанс для Магдалени набратися досвіду та стати співачкою. Боролися за талановиту та сильну учасницю три тренери, дівчина обрала Монатіка.

“Такі особливі люди, як ти, нагадують про те, що нічого неможливого в світі немає”, – відповів дівчині співак.