2018-й рік видався багатим на творчі ужинки в галузі культури Камінь-Каширщини - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.30
2018-й рік видався багатим на творчі ужинки в галузі культури Камінь-Каширщини

Євгенія Сидорчук звітувала про найвизначніші досягнення та здобутки, перспективи розвитку та плани на майбутнє в галузі культури та мистецтва

Камінь-Каширська РДА

2018-й рік видався багатим на творчі ужинки в галузі культури Камінь-Каширщини

Сьогодні під керівництвом голови Камінь-Каширської районної державної адміністрації Валерія Дунайчука відбулася апаратна нарада, на якій звітувала начальник відділу культури райдержадміністрації Євгенія Сидорчук

Сайт Камінь-Каширської районної державної адміністрації повідомляє, що спершу Євгенія Кіндратівна зазначила, що мережа закладів культури району нараховує 99 установ, серед яких 48 клубних і 48 бібліотечних закладів, дитяча школа мистецтв, народний краєзнавчий музей, кінотеатр «Батьківщина».  

– Фінансування галузі культури району здійснювалося у межах передбачених та виділених асигнувань. У минулому році ця сума коштів становила майже 14 мільйонів гривень. Більше 1 мільйона гривень використано на проведення ремонтно-оздоблювальних робіт. Ще близько 1 мільйона гривень спрямовано на придбання товарно-матеріальних цінностей, – поінформувала доповідач.

За словами, начальника відділу культури райдержадміністрації Євгенії Сидорчук, належна увага приділяється питанням розвитку аматорськогоо мистецтва та культури. У районі діє Програма розвитку культури та мистецтва на 2016-2020 роки.

Фінансування галузі культури району здійснювалося у межах передбачених та виділених асигнувань. У минулому році ця сума коштів становила майже 14 мільйонів гривень.

– Аматорське мистецтво Камінь-Каширщини представляють 307 колективів. Звання «народний аматорський» мають 13 колективів, з них 9 – діють при районному будику культури, а 4 – при сільських закладах культури. Знані за межами району аматорські колективи постійно беруть участь у конкурсах та фестивалях різних рівнів та часто здобувають призові місця. Тож 2018-й рік видався багатим на творчі ужинки в галузі культури Камінь-Каширщини, – додала Євгенія Сидорчук.

На завершення розгляду даного питання Євгенія Кіндратівна озвучила пріоритетні завдання на 2019 рік, серед яких: капітальний ремонт приміщення кінотеатру «Батьківщина», народного краєзнавчого музею (приміщення колишнього кондитерського цеху), фасаду приміщення районного будинку культури, дитячої школи мистецтв, будинку культури в с. Грудки та клубу с. Стобихівка, зміцнення матеріально-технічної бази установ культури, відновлення опалення у будинках культури.

Олена ВОЛИНЕЦЬ