
Вітання переможцям і подяка всім учасникам змагань!
Дівчата Камінь-Каширщини найкраще долають смуги перешкод
Завершився дводенний відкритий чемпіонат Волинської області серед юнаків з пішохідного туризму в закритих приміщеннях
16-17 лютого 2019 року в загальноосвітній школі с.Раків Ліс Камінь-Каширського району відбувся відкритий Чемпіонат Волині серед юнаків з пішохідного туризму в закритих приміщеннях.
Змагання організовані обласним Центром туризму, спорту та екскурсій за сприяння Камінь-Каширської станції юних туристів.
Призові перше й друге місце в загально-командному заліку посіли господарі Чемпіонату – команди Школа села Раків Ліс та Камінь-Каширської районної станції юних туристів. Про це інформують на сторінці Громада Раків Ліс у «Фейсбуці». Бронзове третє місце здобула команда міста Ковеля. Переможці та призери отримали грамоти управління освіти, науки та молоді, дипломи обласного Центру туризму, спорту та екскурсій, кубки та медалі.
У командних змаганнях зв’язок на дистанції «Смуга перешкод» кращі результати показали дівчата (I місце) та хлопці (ІІ, ІІІ місця) також представники команд-господарів Камінь-Каширського р-н.
У командних змаганнях зв’язок на дистанції «Смуга перешкод» кращі результати показали дівчата (I місце) та хлопці (ІІ, ІІІ місця) також представники команд-господарів Камінь-Каширського р-н.
«Найщиріші вітання переможцям і подяка всім учасникам змагань! Ви дійсно сильні!» - йдеться у дописі.
Спортсменів та їх наставників радо привітали начальник відділу освіти, молоді та спорту Камінь-Каширської райдержадміністрації Віктор Пась, директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Раків Ліс Олександр Кузьмич, які активно підтримують розвиток спортивного туризму на території свого району як серед дітей, так і серед педагогів. Завдяки принциповій позиції керівника освіти збірні команди Камінь-Каширського району кожного року в числі переможців на різноманітних обласних туристсько-спортивних змаганнях.
Цього року за звання Чемпіона з туризму змагались близько 50 спортсменів з міста Ковеля, Боратинської та Вишнівської громад, Ківерцівського, Маневицького та Камінь-Каширського районів.
Змагання відбувались на двох дистанціях ІІ та ІІІ класу в особистому та командному заліках. Туристська «Смуга перешкод» складалась з різних підйомів, спусків, навісних та крутопохилих переправ, траверсу умовного схилу. Долаючи дистанції, спортсмени демонстрували володіння туристськими вміннями та навичками, які набули під час навчання в туристсько-спортивних гуртках.



