Курси НБУ $ 43.87 € 50.85
У Володимирі-Волинському обирали княжну

Вітаємо з перемогою!

Інтернет-видання «БУГ».

У Володимирі-Волинському обирали княжну

8-го березня у місті відбувся конкурс краси «Княжна Володимира-2019»

Про це інформує інтернет-видання «БУГ».

Організатори заходу: міське управління освіти молоді і спорту, засновниці «Creative Studio», володарки титулів «Княжна Володимира» Анастасія Азанова та Олена Омелюх.

За перемогу у конкурсі змагалися 10 чарівних красунь. Глядачам вони підготували представлення, станцювали пристрасне танго від хореографа Анни Кондисюк та продекламували слова з виступів відомих жінок. Навчала ораторському мистецтву конкурсанток Тетяна Дьоміна. Також на глядачів чекало кілька виходів-дефіле: у вечірніх сукнях та у купальниках від майстрині Юлії Слюсарук.

 За перемогу у конкурсі змагалися 10 чарівних красунь.

Усі конкурсантки були добре підготованими і за кілька місяців напружених репетицій встигли подружитися.

Суддям обирати кращу з кращих було важко. Проте їхня спільна думка зійшлася з думкою глядацького залу: корона Княжни і найбільше глядацьких симпатій цьогоріч дісталися Ірині Гонтарук. Переможницею інтернет-голосування стала Крістіна Самчук.

Усім дівчатам-конкурсанткам дісталися різні номінації і подарунки від спонсорів та суддів.

Telegram Channel