Юні музиканти Луцька розчулили глядачів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.04 € 27.90
Юні музиканти Луцька розчулили глядачів

Юні музиканти у супроводі своїх наставників подарували глядачам справжнє свято музики.

lutskrada.gov.ua

Юні музиканти Луцька розчулили глядачів

Відбувся творчий звіт учнів та педагогів Луцької музичної школи №3

Святкова зала зібрала величезну кількість поціновувачів музичного мистецтва. Захід відвідали радник міського голови Ігор Поліщук, директор департаменту культури міської ради Тетяна Гнатів, батьки та друзі вихованців музичної школи, інформує Луцька міська рада.

Традиційно на початку весни Луцька музична школа №3 підводить підсумки річної роботи, вкотре засвідчуючи надзвичайний талант та високу виконавчу майстерність своїх учнів, а також високий професіоналізм педагогів. Основне завдання школи — не лише розкрити увесь творчий потенціал дітей та молоді, а й допомогти їм реалізувати себе в улюбленій справі.

Зі сцени лунали твори класики, які гармонійно поєднувалися із сучасними музичними ритмами. Висока виконавська майстерність та віртуозність учасників концерту викликала у глядачів величезну кількість оплесків та приємних емоцій.

Юні музиканти у супроводі своїх наставників подарували глядачам справжнє свято музики. Зі сцени лунали твори класики, які гармонійно поєднувалися із сучасними музичними ритмами. Висока виконавська майстерність та віртуозність учасників концерту викликала у глядачів величезну кількість оплесків та приємних емоцій.

З вітальним словом до присутніх звернувся радник міського голови Ігор Поліщук, який подякував викладачам, які працюють тут та передають свою майстерність дітям, вкладаючи в них частинку своєї душі. Він зазначив, що в музичних школах за останній рік було відремонтовано концертний зал у першій музичній школі та відремонтовано другу музичну школу. Цього року виділено кошти на будівництво нового корпусу третьої музичної школи, щоб діти могли займатися у комфортних умовах.