Руслана Маліновського визнали гравцем матчу

Молодець!

«Генк» грав з «Брюгге»

25-річний український півзахисник «Генка» Руслан Маліновський визнаний кращим гравцем матчу чемпіонату проти Бельгії «Брюгге», в якому його команда здобула перемогу з рахунком 3:1.

Про це повідомив офіційний твіттер клубу "Генк", інформує УНІАН.

Маліновський вийшов на поле в стартовому складі «Генка» і на 76-й хвилині був замінений на Ваутерса. На 55-й хвилині зустрічі Руслан реалізував пенальті, зробивши рахунок 2:1 на користь своєї команди.

На 55-й хвилині зустрічі Руслан реалізував пенальті, зробивши рахунок 2:1 на користь своєї команди.

Зазначимо, що напередодні Маліновський уникнув дискваліфікації за червону картку, яку він отримав тиждень тому в грі проти «Гента» (2:1). Прокурор бельгійської Королівської футбольної асоціації Кріс Вагнер вимагав дискваліфікувати українця на 7 матчів після того, як той у ігровому моменті випадково зачепив обличчя суперника шипами бутс. Після всіх розглядів український хавбек був повністю виправданий.

У поточному сезоні Маліновський провів за «Генк» 46 матчів у всіх турнірах, де забив 15 м'ячів і віддав 13 результативних передач.