У селі на Рівненщині відкрили сучасну амбулаторію - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.33 € 26.85
У селі на Рівненщині відкрили сучасну амбулаторію

У цій будівлі медичні послуги отримуватимуть 1300 селян.

rv.gov.ua

У селі на Рівненщині відкрили сучасну амбулаторію

Оновлене приміщення медзакладу презентували у селі Вовковиї Демидівсього району

Як повідомляє офіційний сайт Рівненської облдержадміністрації, попередня амбулаторія була зовсім не пристосована для надання медичних послуг і нагадувала розвалюху. До районної ж лікарні хворим було важко діставатися з температурою або ж підвищеним артеріальним тиском.

Тепер чиновники обіцяють місцевим жителям якісні медичні послуги на місці.

«Це вже 12-та сільська амбулаторія на Рівненщині. Перед нами стоїть чітка ціль – за півроку відкрити усі заплановані 34. За такими темпами будівництва наша область одна з кращих в Україні. Окрім того, ще 86 амбулаторій реконструюють в рамках Світового банку. При чому усі вони працюватимуть в сільських населених пунктах», – заявив під час відкриття медзакладу заступник голови ОДА Олександр Корнійчук.

Незабаром тут буде працювати сімейний лікар.
Незабаром тут буде працювати сімейний лікар.

 Амбулаторію збудували за типовим проектом Мінрегіону. Є кабінет лікаря, маніпуляційна, реєстратура, кабінет профілактичних щеплень, лабораторія та кімната здоров’я. Нині медичні послуги надають педіатр та терапевт з райлікарні.

Для найменших пацієнтів облаштували яскраву кімнату здоров’я.
Для найменших пацієнтів облаштували яскраву кімнату здоров’я.

  Якщо ж пацієнт потребуватиме консультації вузькопрофільних спеціалістів, їх доправлятимуть в районну лікарню на автомобілі високої прохідності, який обіцяють невдовзі надати амбулаторії.