Художній музей у Луцьку запрошує на концерт - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.45 € 26.49
Художній музей у Луцьку запрошує на концерт

volyn-museum.com.ua

Художній музей у Луцьку запрошує на концерт

Прозвучать твори польських композиторів

7 травня о 17.00 годині у Художньому музеї відбудеться концерт польської музики, інформує Музейний простір Волині.

Івона Савульська (сопрано) та Агнєшка Шульц-Бжиска (фортепіано) виконають твори Едмунда Вальтера на слова Марії Конопницької, Казимира Сікорського, Болеслава Валлек-Валевського, Станіслава Вєховича на слова Яніни Поразінської, Станіслава Навроцького, Станісліва Нововєйського, Проспера Зборовського, Станіслава Монюшко, Леопольда Годовського, Юзефа Венявського.

Івона Савульська – вокаліста та педагог. Вона народилася у м.Любліні, де навчалася у музичній школі ІІІ ступеня. Музичну освіту продовжувала у м.Лодзь на вокально-акторському відділі Музичної академії. Здобула звання магістра, кандидата та доктора наук. Як солістка дебютувала у філармонії Жешова. Провадить активну концертну діяльність. Бере участь у престижних концертах та фестивалях (Відень, Ченстохов, Ланьцут, Варшава, тощо). Співпрацювала з такими композиторами як Анджей Нікодимовіч, Павел Лукашевський, Маріуш Дубай, Едвард Пуллаш, виконуючи сольні партії. Має численні записи на радіо та телебаченні Польщі.

Виконають твори Едмунда Вальтера на слова Марії Конопницької, Казимира Сікорського, Болеслава Валлек-Валевського, Станіслава Вєховича на слова Яніни Поразінської, Станіслава Навроцького, Станісліва Нововєйського, Проспера Зборовського, Станіслава Монюшко, Леопольда Годовського, Юзефа Венявського.

Агнєшка Шульц-Бжиска випускниця Варшавської Музичної академії імені Ф. Шопена (навчалася по класу фортепіано у професора Казимира Гєржода). У 2005 році році закінчила аспірантуру у Музичній академії Варшави. З 2010 – доктор мистецтвознавчих наук. Нині викладає клас фортепіано у Католицькому університеті ім. Йоанна Павла ІІ та школах Любельщини. Як солістка та артистка камерного ансамблю виступала на сценах у Франції, Німеччині, Словаччині, Мексиці, Аргентині, Україні. В її репертуарі – твори від бароко до сучасності.