Школярі показали дульки кулькам: закликали не відпускати у повітря надувні кулі (ВІДЕО) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.93 € 30.54
Школярі показали дульки кулькам: закликали не відпускати у повітря надувні кулі (ВІДЕО)

Учні вінницької школи «АІСТ» закликали не використовувати повітряні кульки під час шкільних свят.

Освіта

Школярі показали дульки кулькам: закликали не відпускати у повітря надувні кулі (ВІДЕО)

Учні вінницької школи «АІСТ» закликають адміністрації закладів освіти і батьків не використовувати повітряні кульки під час шкільних заходів, присвячених святу Останнього дзвоника.

Школяри наголошують, що відпускати кульки у небо небезпечно через екологічну загрозу, інформує Освіта.

І хоча нам подобаються кульки, мало хто знає або задумується, що вони можуть нести серйозну загрозу», — йдеться у зверненні учнів розміщеному у YouTube.

«На жаль, в Україні та світі склалася традиція відпускати кульки у небо на свята, урочисті заходи та просто так. І хоча нам подобаються кульки, мало хто знає або задумується, що вони можуть нести серйозну загрозу», — йдеться у зверненні учнів розміщеному у YouTube.

У зв’язку з чим школяри запропонували висаджувати дерева, які символізуватимуть турботу про природу.

«В часи коли про природу дбають менше, ніж про захопливі видовища, ми вирішили спробувати відновити баланс і запропонувати всім бажаючим, замість продукування «гарного сміття», посадити деревце, яке стане частиною циклу життя на ще довгі роки, а не принесе радість на кілька хвилин», — закликали школярі.