За два роки «безвізом» скористалися понад 2 мільйони українців - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.76 € 27.31
За два роки «безвізом» скористалися понад 2 мільйони українців

«Безвіз» почав працювати 11 червня 2017-го.

depositphotos.com/rossandhelen

За два роки «безвізом» скористалися понад 2 мільйони українців

Громадяни нашої держави можуть відвідати без візи 133 країни: 91 без візи взагалі і 42 – з візою після прибуття в країну, а потрібен такий документ для поїздок в 65 країн

З початку дії безвізового режиму з Євросоюзом безвізовим режимом скористалися понад 2 мільйони українців. Про це повідомило Представництво України при ЄС в Facebook, передає LB.ua.

Громадяни України здійснили понад 33 мільйони поїздок в країни ЄС і Шенгенської зони.

«Безвіз» успішно працює. Громадяни України здійснили понад 33 мільйони поїздок в країни ЄС і Шенгенської зони. В тому числі, перевагами «безвізу» скористалися понад 2 мільйони українських громадян. Це феноменальні цифри», – йдеться в заяві.

У відомстві нагадали, що 11 травня 2017 року Рада ЄС прийняла рішення про скасування віз для короткострокових поїздок для громадян України під час відвідування 30 країн ЄС і Шенгенської зони (за винятком Сполученого Королівства та Ірландії).

«З дистанції двох років нам приємно пишатися результатами, які відкрили для українських громадян абсолютно нові можливості для подорожей, отримання нових знань, встановлення нових контактів, пошуку друзів. Саме через своїх громадян Україна почала реальну інтеграцію в простір Євросоюзу», - зазначили у відомстві.