На Волині азербайджанця засудили за хабар - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.87 € 29.93
На Волині азербайджанця засудили за хабар

Чоловік пропонував 400 гривень, аби ’їхати в Україну.

facebook/Західне регіональне управління ДПСУ

На Волині азербайджанця засудили за хабар

Громадянина Азербайджану покарали за надання неправомірної вигоди українським прикордонникам

За процесуального керівництва Ратнівського відділу Ковельської місцевої прокуратури громадянина Республіки Азербайджан засуджено за надання неправомірної вигоди інспекторам Луцького прикордонного загону.

Удень 12 травня 2019 року чоловік, в якого були відсутні необхідні для в'їзду в Україну документи, перебуваючи у міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Доманове», надав прикордонникам неправомірну вигоду в розмірі 400 гривень, аби таки в'їхати на територію нашої країни – і був затриманий на місці вчинення цього злочину.

Чоловік, в якого були відсутні необхідні для в'їзду в Україну документи, перебуваючи у міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Доманове», надав прикордонникам неправомірну вигоду в розмірі 400 гривень.

Згодом прокурори уклали із громадянином іноземної країни угоду про визнання ним винуватості.

Вироком Ратнівського районного суду від 14 травня 2019 року чоловіка визнано винним у наданні неправомірної вигоди службовим особам за прийняття рішення з використанням наданої їм влади чи службового становища (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 369 КК України) та призначено покарання у виді штрафу розміром 8 500 грн.

Наталка Мурахевич, прес-секретар прокурора області