Вітаємо спортсменів.

Департамент сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

Окрім золота і срібла ще й абсолютне чемпіонство

Про результати нашої команди повідомляється у «Фейсбуці» Департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради:

«9 золотих медалей та 4 срібних! Такий здобуток команди «Volyn Strength» мережі фітнес-центрів «Інтер Атлетика» на відкритому чемпіонаті рівненської області з пауерліфтингу та жиму лежачи.

А найприємнішим стало те, що Мотрунчик Оксана та Міщук Павло стали абсолютними чемпіонами в класичному триборстві.

Четверо атлетів вперше виконали норматив кандитата в майстри спорту України: Мотрунчик Оксана з результатом 285 кг у класичному триборстві у ваговій категорії до 47 кг, Войтович Олександр у класичному жимі з результатом 135 кг у категорії до 59 кг, Метаха Микола у жимі лежачи 155 кг у категорії до 66 кг та Деняк Сергій, який у свої 53 роки підкорив штангу 205 кг у жимі в категорії до 105 кг!

А найприємнішим стало те, що Мотрунчик Оксана та Міщук Павло стали абсолютними чемпіонами в класичному триборстві. Також Оксана разом з Войтовичем Олександром виграли абсолютну першість у класичному жимі, а Міщук Павло посів «бронзову» сходинку!

Вітаємо спортсменів і тренера Oleg Khomyak та пишаємося вашими здобутками!!!»