«Волинь» на шостій доданій хвилині рятує очко в поєдинку з «Рухом»

Ну, хоч так...

Це не перемога, але й таки не поразка

«Волинь» (Луцьк)  «Рух» (Винники, Львівська область) – ​​1:1 (0:1 – ​Богдан Бойчук, 15 хв.; 1:1 – ​Младен Бартуловіч, 90+6 хв. (з пенальті))

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 29-й тур. 19 травня 2019 року. Луцьк. Стадіон «Авангард». Головний суддя М. Райда.

У драматичному поєдину «Волинь» у рідних стінах на шостій доданій хвилині рятує хоча б одне очко в поєдинку з «Рухом».

Тим часом «Колос» поступився СК «Дніпро-1» з рахунком 1:3. А «Металісту 1925» буде зараховано технічну перемогу над «Зіркою», яка знялася зі зманань. Замість матчу з клубом із Кропивницького харків'яни грали відкладений поєдинок з «Інгульцем», і теж втратили очки, зігравши внічию 1:1.

Таким чином перед останнім туром СК «Дніпро-1» має 64 очка, «Колос», «Волинь» і «Металіст 1925» – по 51.