Співробітники Управління СБУ на Волині перемогли на всеукраїнських змаганнях з поліатлону

Поліатлон – сукупність видів спортивного багатоборства.

Прес-служба УСБУ у Волинській області

Наші земляки вибороли першість чемпіонату ФСТ «Динамо»

14-16 травня у Львові пройшов Чемпіонат з поліатлону Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

У змаганнях взяли участь збірні команди з усієї країни. Волинську область представляла збірна співробітників регіонального Управління Служби безпеки.

За підсумками дводенних змагань збірна Волинської області виборола перше місце серед команд третьої групи.

Спортсмени змагалися у таких категоріях: стрільба з пневматичного пістолета; плавання на 50 та 100 метрів; біг на 60, 1000, 2000 та 3000 метрів.

Крім того представник регіонального управління отримав бронзу в особистому заліку у групі 18-29 років.

Джерело: Прес-служба Управління СБУ у Волинській області