У творчості бійців — історія війни - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 34.39
У творчості бійців — історія війни

Заявки приймаються до 15 червня.

Газета «Событие».

У творчості бійців — історія війни

28 червня у Дніпрі відбудеться IV Всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО»

Авторські композиції виконають бійці з різних куточків України і ті, хто приїхав прямо з передової. Вже почали надходити заявки від майбутніх учасників. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, інформує портал «Событие»

«Ідея об'єднати на одній сцені талановитих АТОшників з усієї України народилася чотири роки тому і переросла у всеукраїнський фестиваль ... Фест «Пісні, народжені в АТО» — унікальне явище для української культури. Пісні бійців підтримують героїчний дух воїнів на передовій, відображають сучасну історію нації і самі стають частиною історії української музики», - зазначив Валентин Резніченко.

Про бажання виступити на дніпровській сцені вже заявили АТОшники з Вінниці, Івано-Франківська, Луцька, Кривого Рогу, Харкова.

ІV Всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО відбудеться 28 червня у Дніпрі, в літньому театрі парку ім. Шевченка. «Запрошуємо бійців - авторів пісень військової тематики взяти участь у фестивалі, - сказала начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталія Шуліка. — Уже є понад 10 заявок від виконавців з різних куточків України. Це і лауреати перших трьох фестів, і новачки».

Про бажання виступити на дніпровській сцені вже заявили АТОшники з Вінниці, Івано-Франківська, Луцька, Кривого Рогу, Харкова. Вони представлять різні військові підрозділи - 8-й окремий полк спецназу, добровольчий батальйон «Правий сектор», 21-у окрему бригаду охорони громадського порядку Нацгвардії.

Відкриття фестивалю - о 17:00. Вхід вільний.

Щоб стати учасником, необхідно подати заявку або звернутися в управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА за адресою: м Дніпро, пр. А. Поля, 1. Заявки приймаються до 15 червня. Подробиці - за телефоном 068 6798961.