29 медалей завоювали ковельські веслувальники на чемпіонаті України

Бажаємо нових перемог!

Ковельська міська рада.

У місті Дніпро з 15 по 19 травня тривав чемпіонат України з веслування серед молоді (до 23 років) та юніорів (2001-2002 р.н.)

Участь у ньому взяли й спортсмени з Ковеля: вихованці Волинської обласної СДЮШОР «Олімп» та Ковельської ДЮСШ імені Є.Кондратовича.

В одиночних та командних перегонах (у складі каное-двійок та четвірок) вони здобули 12 золотих, 10 срібних та 7 бронзових нагород. У підсумку серед 26 команд збірна Волинської області посіла четверте місце. Нагадаємо, що призове місце, здобуте чотирма чи двома веслувальниками в одному каное, рахується як одна медаль у командному заліку.

Найбільше золотих медалей у Павла Борсука. У нього чотири перемоги на усіх чотирьох дистанціях, у яких він стартував.

Найбільше золотих медалей у Павла Борсука. У нього чотири перемоги на усіх чотирьох дистанціях, у яких він стартував: у каное-одиночці на 200 м, 500 м і 1000 м, та у складі збірної у каное-четвірці на дистанції 500 м.

Три золотих та дві срібних нагороди здобув Богдан Чабан. Дві золотих медалі, дві срібних та одна бронзова - у Віктора Свередюка. Василина Калитюк здобула дві золотих та одну срібну медаль. Комплект нагород - "золото", "срібло" і "бронза" у двох веслувальників - Андрія Гузя та Едуарда Перевознюка.

Назар Остапчук та Антон Кисіль стали володарями трьох медалей - по одній золотій та по дві срібних. Два "золота" та два "срібла" своїй команді принесли Павло Семенюк та Олександр Шеметило. Чотири призових місця у Лопуховича Богдана - два "срібла", дві "бронзи". Сергій Яковлєв, Анатолій Шворак і Тарас Семенюк відзначилися тричі, здобувшм по одній срібній нагороді та по дві бронзових. По одному "сріблу" мають Богдан Морозюк та Сергій Семенюк. Ілона Грабовець здобула бронзову нагороду.

Готували спортсменів до змагань: заслужені тренери України - Федір Семенюк та Василь Прохорук, тренери-викладачі: Володимир Троцюк, Світлана Проніна, Лариса Гурська, Олексій Гичка, Олександр Прохорук.

Найуспішніші спортсмени: Павло Борсук, Віктор Свередюк, Василина Калитюк та Богдан Чабан, захищатимуть честь України у складі збірної на чемпіонаті Європи серед юніорів та молоді, який відбудеться у Чехії в липні цього року, також на чемпіонаті світу в Румунії у серпні.

Джерело: Ковельська міська рада.