Молодіжна збірна України з футболу (U-20) стартує з перемоги на ЧС-2019! (Відео)

Справді крутезно!!!

Попри невтішні передбачення букмекерів для «синьо-жовтих», наші здолали доволі потужну збірну США!

Україна – США –  2:1 (1:0 – Сергій Булеца, 26 хв.; 1:1 – Брендон Серванія, 32 хв.; 2:1 – Денис Попов, 51 хв.)

Чемпіонат світу з футболу U-20. Група D, 1 тур. 24 травня 2019 року. Бельсько-Бяла (Польща). Міський стадіон.

Молодіжна збірна України з футболу (U-20) стартує з перемоги на Чемпіонаті світу-2019 у Польщі!

У складі українців забивали Сергій Булеца та Денис Попов.

«Тризубі» з рахунком 2:1 здолали збірну США.

На 26-й хвилині рахунок в поєдинку відкрив київський динамівець закарпатського походження Сергій Булеца.

Проте вже невдовзі американці забили доволі ефектний м'яч у відповідь.

Та все ж у дебюті другого тайму українці знову вийшли вперед – після подачі кутового ударом головою відзначився ще один гравець «Динамо», захисник Денис Попов. Треба було бачити, як уродженець Миколаївщини святкував це пам'ятне для себе взяття воріт суперника! Він гордо бив себе в емблему збірної на грудях, здіймав руки до неба, навіть цілував газон... Це справді було дуже емоційно і зворушливо!

Легко нашим не було до самісінького фінального свистка – американці справді не подарунок... Але ж вистояли – перемога!

В іншому поєдинку групи D футболісти збірної Нігерії з рахунком 4:0 розтрощили своїх однолітків з Катару.