На Чемпіонаті світу з хокею складена з резервістів збірна Фінляндії взула у півфіналі «зоряний» склад росіян

"Прієхалі...".

У другому півфіналі Канада розібралася з Чехією

На чемпіонаті світу з хокею в Словаччині напередодні визначилися учасники сьогоднішнього фіналу, інформує УНІАН.

Збірна Росії програла Фінляндії в півфіналі ЧС. Матч завершився з рахунком 1:0 на користь фінів.

Перший період пройшов без закинутих шайб, хоча команди створили кілька небезпечних моментів. Глядачі не побачили голів і в наступні 20 хвилин, чудово грали голкіпери Андрій Василевський і Кевін Ланкінен. Рахунок був відкритий на 51-й хвилині, відзначився фінський форвард Марко Анттіла. Гол став єдиним у матчі.

У другому півфіналі збірна Канади здобула впевнену перемогу над командою Чехії з рахунком 5:1.

Таким чином, у фінальному матчі, який відбудеться в неділю у Братиславі, зустрінуться збірні Фінляндії та Канади.