Центральна міська бібліотека для дітей перевтілиться у творчу студію - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.59 € 26.98
Центральна міська бібліотека для дітей перевтілиться у творчу студію

Перевтілення видно вже зі зовнішніх фасадів

Луцька міська рада

Центральна міська бібліотека для дітей перевтілиться у творчу студію

На капітальний ремонт витрачено більш як 3 мільйони гривень

Вже за два місяці лучани не впізнають центральну міську бібліотеку для дітей. Нині її капітально ремонтують за більш як 3 мільйони гривень. Книгозбірня уже змінила свій зовнішній вигляд, на стадії завершення й внутрішні роботи. У цьому переконалися виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт та радник міського голови Ігор Поліщук, які приїхали сьогодні до бібліотеки, щоб оглянути хід ремонтних робіт.

Зараз будівельники  повністю змінюють підлогу, ремонтують стіни та встановлюють потужну вентиляцію. Усі роботи обіцяють завершити до 30 липня поточного року. Уже зараз для потреб культурної установи закуплено нові меблі та обладнання.

Це буде унікальний в Україні проект: бібліотека-студія з робочою назвою «ДІМ» - дорослим  і малим.

Радник міського голови Ігор Поліщук відмітив якісно зроблений ремонт фасаду. На черзі, -каже, - усі оздоблювальні внутрішні роботи.

«Центральна бібліотека для дітей після ремонту буде відкрита в новому форматі. Це буде унікальний в Україні проект: бібліотека-студія з робочою назвою «ДІМ» - дорослим  і малим. Тут батьки з дітьми зможуть перебувати цілими днями, адже в бібліотеці встановлять інтерактивну дошку, комп’ютерний клас, влаштують перегляд фільмів, організують театральну студію, а також студію для творчих дітей», - зазначив Ігор Поліщук.

Також радник міського голови розповів, що в книгозбірні проводитимуться роботи з дітьми, які допоможуть у вихованні їх естетичного смаку та формуванні особистості: «Це буде не просто бібліотека, це буде творча студія, місце креативу, місце цікавого і змістовного проведення часу дітей та їх батьків».

Джерело: Відділ інформаційної роботи міської ради