Матч «Волинь» – «Карпати» у Луцьку закінчився масовими заворушеннями на трибунах

До принципового поєдинку найкраще підготувалися ультрас обох команд...

Ілюстративне фото: kremen.today

Футбол відійшов на другий план

«Волинь» (Луцьк) – «Карпати» (Львів) – 1:3 (0:1 – Дмитро Кльоц, 37 хв.; 1:1 – Денис Кожанов, 43 хв.; 1:2 – Крістіан Понде, 82 хв. (з пенальті); 1:3 – Денис Мірошниченко, 90+3 хв.) – матч перерваний на 90+5 хвилині

Плей-офф за місце в УПЛ. 2 матч. 8 червня 2019 року. Луцьк. Стадіон «Авангард». Головний суддя Максим Козиряцький.

Матч-відповідь плей-офф за місце в УПЛ між луцькою «Волинню» та львівськими «Карпатами» виправдав найсміливіші очікування. Щоправда, не рівнем продемонстрованого командами футболу – а грандіозними безладами на трибунах!

Хоча починалося все доволі культурно. Пропустивши у другій половині першого тайму, «Волинь» ще до перерви знайшла в собі сили відігратися.

Щоправда, цього було замало – адже «Карпати» забили на виїзді.

А лишившись на 70-й хвилині у меншості (вилучення дістав капітан «червоно-білих» Сергій Сімінін), лучани взагалі опинилися в скрутній ситуації.

Власне, після цього ніякого футболу на полі вже не було. «Карпати» вже геть безсоромно затягували час, а ультрас львів'ян... вирвали на гостьовому секторі кілька пластикових сидінь і розвели на трибунах багаття!

Щоправда, як згодом з'ясувалося, це ще були квіточки...

Коли «Волинь» пропустила вдруге – з пенальті – ініціативу у свої руки взяли вже ультрас господарів. Розуміючи, що перемогу сьогодні вже навряд чи доведеться святкувати, вони підпалили і викинули на бігові доріжки та ігровий газон усю наявну піротехніку. Плюс з десяток так само вирваних «із м'ясом» крісел.

Заледве над стадіоном розсіявся дим, волиняни пропустили третього – на трибунах стало ще спекотніше. Дюжині вболівальників вдалося прорватися на поле, а одному навіть «зі зброєю» – тим таки кріслом. Арбітр, зрозуміло, гру призупинив.

Далі берега остаточно пустилися ультрас «зелено-білих». Цього разу вони вже вирвали і підпалили не кілька – а кількадесят крісел. На стадіоні коївся відвертий армагеддон, а головний арбітр відверто не знав, що робити. Правоохоронці і ДСНС-ники, схоже, теж...

Хоча б щось розумне у цій ситуації робила лише адекватна більшість луцьких уболівальників, яка голосно проскандувала разів з 15 «Бидло! Бидло! Бидло!».

Хоча б щось розумне у цій ситуації робила лише адекватна більшість луцьких уболівальників, яка голосно проскандувала разів з 15 «Бидло! Бидло! Бидло!». Адресовано це було львів'янам, проте – будьмо відвертими – доморощені ультрас джентльменами цього вечора також не були...

Пауза затягнулася, у Луцьку починало сутеніти, команди з поля не йшли – проте суддя не наважувався ухвалити рішення і таки дограти поєдинок. Дедалі більшій частині вболівальників це починало набридати – і вони потроху розходилися...