Сьогодні - Міжнародний день друзів. Зі святом, друзі! - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.65 € 32.68
Сьогодні - Міжнародний день друзів. Зі святом, друзі!

Бережіть друзів!

Фото з вільних джерел

Сьогодні - Міжнародний день друзів. Зі святом, друзі!

Наші людські взаємини, які характеризуємо цим прекрасним словом, настільки унікальні, що ніяке інше слово просто не підійшло би

Дружба - це взаєморозуміння і безкорисливість, щирість і довіра, спільні інтереси і точки дотику. Друг ніколи не залишить у біді і завжди прийде на допомогу. Не буде байдужим, може тільки до дрібниць, які і так всім заважають. Він або вона сповнені відвертості, але немає більш надійної людини, щоб зберегти якусь важливу таємницю. Позитивність дружніх відносин важко заперечити. Вона цінувалася завжди і в усі часи, пише  DilovaMova.com.

Не дивно, що на своїй 65-й сесії Генеральна Асамблея ООН в резолюції № 65/275 від 27-го квітня 2011-го року, за даними проекту DilovaMova.com, оголосила день 30-те липня офіційним Міжнародним днем дружби. День друзів почали святкувати 1935 року, хоч офіційним він не став.

На дружбі й довірі, які йдуть обіруч, побудовано практично все в нашому світі.

На сторінках національних та міжнародних календарів є безліч доказів уваги до цінності понять «дружба» і «довіра». На дружбі й довірі, які йдуть обіруч,, побудовано практично все в нашому світі. Хоч справжня дружба чомусь вважається вкрай рідкісним явищем.

Дружбу можна легко втратити, але хто шукає - знаходить, вона ні до чого не зобов’язує і зобов’язує до всього. Вона є природньою для нас і більш природньою, ніж ворожнеча. Її природа відома всім - вміння віддавати або ж дарувати те, що є у нас в абсолютному достатку - нашу увагу. Ми всі володіємо нею. Ми часто приділяємо увагу абсолютно незначним речам, не помічаючи тих, хто оточує нас, а саме вони є справжньою цінністю. Дружба між людьми буває самою різною і зовсім не обов’язково підтримувати щоденний контакт, це і не потрібно. Потрібна звичайна увага, якою ми, навіть без шкоди для себе, можемо з легкістю поділитися.

.