Курси НБУ $ 39.22 € 42.37
Португалія – перший чемпіон Ліги націй! (Відео)

«Ми назавжди увійшли в історію!»

Фото unian.net.

Учора «європейські бразильці» у фіналі здолали збірну Нідерландів із рахунком 1:0

Цього разу перемогу португальцям приніс не їхній суперзірковий Кріштіану Роналду, який у півфіналі тричі вражав ворота збірної Швейцарії – 3:0, а потужний і точний удар на 60-ій хвилині Гонсалу Гуедеша.

«Найкращим гравцем матчу була вся збірна Португалії», – сказав після фінального свистка автор золотого гола.

Перемогу португальцям приніс потужний і точний удар на 60-ій хвилині Гонсалу Гуедеша.

А наставник «євробразильців» Фернандо Сантуш наголосив: «Ми назавжди увійшли в історію! А турнір Ліги націй стане класикою, адже в ньому грають усі збірні нашого континенту».

А в матчі за 3-є місце  Англія у серії пенальті здолала Швейцарію – 6:5 (основний і додатковий час – 0:0).