150 школярів взяли участь в Олімпійському дні бігу у Ковелі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.19 € 26.83
150 школярів взяли участь в Олімпійському дні бігу у Ковелі

У забігу взяли учать 150 учасників.

kovelrada.gov.ua

150 школярів взяли участь в Олімпійському дні бігу у Ковелі

Учора у міському парку відпочинку імені Лесі Українки було проведено Олімпійський день.

На урочистому відкритті учасників привітали начальник відділу фізичної культури та спорту Ігор Семенюк та  головний спеціаліст управління освіти Лідія Заславська, інформує Ковельська міська рада.

Усі бажаючі мали змогу сфотографуватись з почесними гостями, відомими спортсменами міста, переможцями та призерами чемпіонатів України серед молоді, юнаків і дівчат Едуардом Перевознюком, Тарасом Семенюком, Анатолієм Швораком, Ангеліною Видрич, Вікторією Дячук та Анною Дудкою.

Тренер - викладач відділення легкої атлетики КЗ КДЮСШ імені Євгена Кондратовича Андрій Михайлюк провів символічний пробіг учасників Олімпійського дня.   

Відбулись змагання з легкої атлетики, у якому було задіяно  150 школярів. 

У змаганнях серед хлопчиків 1 - 2 класів переміг Головей Олександр (СШ № 3), другим став Кислюк Родіон (ЗОШ № 9), третім - Михалевич Євген (ЗОШ № 8). У дівчаток першою фінішувала Фенік Софія (ЗОШ № 7), друге місце у Жук Єви (ПУМ), третє - Пекори Анни (ПУМ).

Серед дівчат 7 - 8 класів перемогла Літвінчук Катерина (міська гімназія), друге місце у Павлючик Христини (міська гімназія), а серед хлопців переміг Дмитро Полуектов (ЗОШ № 3), другим став Цюх Нікіта (с. Вербка), третє здобув Киричок Володимир (ЗОШ № 3). 

Серед хлопчиків 3 - 4 класів перемогу здобув Юхимюк Дмитро (ЗОШ № 1), друге  місце у Паливоди Матвія (НВК № 13), третє - Войтюка Артема (ЗОШ № 1). У змаганнях дівчат перемогла Дудік Аня (СШ 3), друге місце посіла Вознюк Іванна (СШ 3), третє - Терещук Христина (ПУМ).

Серед хлопчиків 5 - 6 класів переміг  Головей Владислав (СШ № 3), друге місце у Варакути Владислава (ЗОШ № 8), третє у Потапчука Івана (міська гімназія). У дівчаток перемогу святкувала Степанюк Уляна (ЗОШ № 11), друге місце у Ридзи Ані (міська гімназія), третє здобула Першикова Єлизавета (ЗОШ №7).

Серед дівчат 7 - 8 класів перемогла Літвінчук Катерина (міська гімназія), друге місце у Павлючик Христини (міська гімназія), а серед хлопців переміг Дмитро Полуектов (ЗОШ № 3), другим став Цюх Нікіта (с. Вербка), третє здобув Киричок Володимир (ЗОШ № 3).

Усі переможці та призери змагань були отримали грамоти, сувеніри та солодкі призи.