«А в чому підкуп? Хіба не може «Океан Ельзи» дати безкоштовний концерт у Чернівцях?» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.32
«А в чому підкуп? Хіба не може «Океан Ельзи» дати безкоштовний концерт у Чернівцях?»

Ніколи, навіть якщо це мені буде дуже потрібно, ви не побачите на сцені ні символіки партії, ні агітації.

ФОТО: Молодий буковинець

«А в чому підкуп? Хіба не може «Океан Ельзи» дати безкоштовний концерт у Чернівцях?»

У Чернівцях на Соборній площі відбувся концерт гурту "Океан Ельзи"

Як повідомляє molbuk.ua, Святослава запитали, чи концерт "Океану Ельзи" не сприйматиметься як підкуп виборців.

Я як музикант гурту "Океан Ельзи" сказав у штабі партії "Голос", що гурт не буде агітувати за партію "Голос".

"В мене таке враження, що ви всі ставите це питання під копірку, - відповів музикант. – А в чому підкуп? Хіба не може "Океан Ельзи" дати безкоштовний концерт у Чернівцях? Під час концерту немає жодної агітації, символіки. Я не говорю жодних лозунгів. Відколи це концерт у центрі міста без жодної агітації стає підкупом виборці? Я не буду агітувати ні зараз, ні під час кампанії. Ніколи, навіть якщо це мені буде дуже потрібно, ви не побачите на сцені ні символіки партії, ні агітації. А те, що ми можемо говорити перед концертом, це не стосується самої музики. Я як музикант гурту "Океан Ельзи" сказав у штабі партії "Голос", що гурт не буде агітувати за партію "Голос".

 

Згодом розпочався концерт гурту "Океан Ельзи". Святослав Вакарчук як лідер партії "Голос", запросив на сцену своїх побратимів з Чернівців.

Пізніше - запросив на сцену студентку 1 курсу юридичного факультету ЧНУ. Відповідаючи на запитання артиста, дівчина сказала, що не знає, де хоче і може працювати надалі.