З початку року у бюджет Ковеля позапланово надійшло понад 10 мільйонів гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.04 € 27.90
З початку року у бюджет Ковеля позапланово надійшло понад 10 мільйонів гривень

Розглянуто майже 40 питань порядку денного.

Ковельська міська рада

З початку року у бюджет Ковеля позапланово надійшло понад 10 мільйонів гривень

Про це повідомили на засіданні виконкому

Чергове засідання виконкому розпочалось з урочистого моменту. Міський голова Олег Кіндер та його заступник Ігор Прокопів подякували за допомогу в проведенні фестивалю “Танцююче місто”, надання залу в Палаці культури ім. Шевченка президенту ВО ”Ковельсільмаш” Миколі Заікіну, директору ТОВ “Компанія “Конкурент” Лідії Михалковській та завідуючій господарством Палацу Марії Шворак. За активну участь у житті міської громади, підтримку юних талантів, сприяння у проведенні мистецького форуму вони отримали відзнаки міської влади. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради. 

Потому було розглянуто майже 40 питань порядку денного.

Додаткові кошти отримають комунальники, заклади охорони здоров’я, культури, освіти, фізичної культури та спорту.  

З-поміж іншого члени виконкому погодили внесення змін до міського бюджету. За підсумками п’яти місяців головний кошторис позапланово отримав понад 10 мільйонів гривень. Вони будуть використані для забезпечення необхідних видатків, у яких виникла нагальна потреба.

Додаткові кошти отримають комунальники, заклади охорони здоров’я, культури, освіти, фізичної культури та спорту.  

Прийняті рішення з питань захисту прав дітей, розподілу, обліку і приватизації житла, містобудування і архітектури, соціального спрямування.

Взято до відома інформації про стан охоплення дозвільними документами екологічного характеру суб”єктів господарювання на території м.Ковеля та про підготовку міського господарства до роботи в осінньо - зимовий період 2019–2020 років.

Джерело: Ковельська міська рада