Лучанин у найближчих селах продавав… гранати РГД-5 і патрони - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.04 € 27.90
Лучанин у найближчих селах продавав… гранати РГД-5 і патрони

За такі смертоносні презенти багато грошей не брав…

Фото newday.ua.

Лучанин у найближчих селах продавав… гранати РГД-5 і патрони

Тепер постане перед законом за незаконні обородки з бойовими припасами

Луцька місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про незаконне придбання, носіння, зберігання та збут раніше судимим 35-річним лучанином бойових припасів.

У лютому 2019 року чоловік незаконно придбав чотири гранат РГД-5 із запалами до них та 184 патрони різних калібрів, які в подальшому, без передбаченого законом дозволу, переніс та незаконно зберігав на березі річки Стир.

Чоловік незаконно придбав чотири гранат РГД-5 із запалами до них та 184 патрони різних калібрів, які в подальшому, без передбаченого законом дозволу, переніс та незаконно зберігав на березі річки Стир.

Зі сховку він двічі – у лютому та квітні 2019 року – забирав бойові припаси, переносив у села Полонка та Боратин Луцького району й збував, отримавши за це 800 грн.

 Дії чоловіка органом досудового розслідування кваліфіковані за ч. 1 ст. 263 КК України (незаконне поводження з бойовими припасами), санкція якої передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

У той же час, зауважимо, що відповідно до ч. 3 ст. 263 КК України, звільняється від кримінальної відповідальності особа, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

Відтак Луцька місцева прокуратура звертається до лучан та мешканців Луцького району, які зберігають вдома чи деінде зброю, бойові припаси чи вибухівку, із наполегливим проханням добровільно здати їх, аби не бути притягнутим до кримінальної відповідальності.

Прес-служба прокуратури області.