Курси НБУ $ 39.57 € 42.16
Ковельчани здобули «золото» на чемпіонаті України з веслування

Дует пройшов відбір на чемпіонат світу з веслування, який прийматиме Угорщина у серпні цього року.

Федерація каное України

Ковельчани здобули перемогу на чемпіонаті України з веслування

Про це повідомляється на сайті Федерації каное України.

У період з 12 по 16 червня у Дніпрі проходив особистий чемпіонат України з веслування на байдарках та каное.

За підсумками, дует пройшов відбір на чемпіонат світу з веслування, який прийматиме Угорщина у серпні цього року. Слід сказати, що саме на цих змаганнях і будуть здобуватися олімпійські ліцензії.

Вже знаний своїми здобутками, ковельський тандем Юрій Вандюк та Андрій Рибачок стали «золотими» призерами у перегонах ЕL Clasico серед каное-двійок , на дистанції С-2 ­­– 1000 м. Ковельські спортсмени протистояли бронзовим призерам Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро - 2016 – Дмитру Янчуку та Тарасу Міщуку, які до фінішу прийшли другими. Також, Юрій Вандюк став переможцем в каное-одиночці, на дистанції С-1 – 1000 м.

Юрія Вандюка та Андрія Рибачка тренує заслужений тренер України Федір Семенюк, а спортсмени є учнями обласної школи вищої спортивної майстерності.