14 луцьких лисиць потребують поліпшення житлових умов - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.87 € 29.32
14 луцьких лисиць потребують поліпшення житлових умов

Допоможіть - тісно!

Фото: Луцький зоопарк

14 луцьких лисиць потребують поліпшення житлових умов

На початку року рудохвостих у зоопарку було лише чотири

Луцький зоопарк звернувся до небайдужої природоохоронної громадськості з проханням допомогти у побудові просторого вольєру для лисиць, поголів'я яких зросло в рази.

"Маємо нині потребу й бажання поговорити про доброчинність. Вже, мабуть, не злічити і наших постів, і новин у ЗМІ про те, скількох тварин чи птахів, які потрапили у складні життєві обставини, ми прихистили. У принципі, так і має бути. Бо така робота є однією з функцій зоопарку. І ми щиро тішимося кожному врятованому життю.

У багатьох випробуваннях на шляху до того стану справ, який кожен наш гість може спостерігати у Луцькому зоопарку зараз, ми мали чимало друзів, помічників і меценатів. Комусь змогли дякувати відкрито, хтось волів допомагати таємно. Але пам’ятаємо і шануємо кожного доброчинця й сподіваємося, що їхні лави поповнюватимуться. Бо мусимо визнати, що наразі без такої помочі ми не впораємося. І сьогодні просимо в силу своїх можливості стати нашим меценатом кожного, хто прочитає цей допис.

Ще на початку року ми мали у колекції чотири такі тваринки. Станом на сьогодні їх 14. У кожного – власнf сумна історія потрапляння до зоопарку.

Причиною цього звернення є гостра потреба у побудові просторого вольєру для лисиць. Ще на початку року ми мали у колекції чотири такі тваринки. Станом на сьогодні їх 14. У кожного – власнf сумна історія потрапляння до зоопарку. Трьох малят, викуплених небайдужої людиною Катериною Миронюк від жахливої перспективи бути «тренажером» для мисливських собак, привезли з Ковеля. Шістьох руденьких знайшли у закинутій будівлі неподалік Луцька, яку мали зносити. Одна тваринка потрапила до нас у травмованому стані – мала опіки через спалювання сухостоїв на Ківерцівщині. Усіх ми прихистили, утримуємо та лікуємо.

Однак не можемо лисам забезпечити комфортного утримання відповідно до вимог, бо усі вольєри заселені. І нове помешкання необхідно побудувати якнайшвидше, а це – у межах 150 тисяч гривень. З огляду на те, що джерелом прибутку в зоопарку є продаж квитків (дорослий – 60 грн, дитячий – 40грн), а коштів ми потребуємо і на корми, і на комунпослуги, і на заробітні плати, сума для нас – велика. А ще варто уточнити: у наших планах на рік фіксували побудову за зароблені кошти вольєрів для інших мешканців зоопарку, які, так би мовити, теж перебувають у черзі на поліпшення житлових умов.

Отож, просимо усіх, кому так само, як і нам, небайдужа доля врятованих лисиць, долучитися до збору коштів на вольєр для цих тварин. Обіцяємо чітку звітність. Наш розрахунковий рахунок №26003055404511 в КБ «Приватбанк», МФО 303440. Перекази робіть з приміткою: «На вольєр для лисиць». Віримо, що ви позитивно здивуєте нас широтою ваших сердець!", - йдеться в дописі-проханні Луцького зоопарку.