Рівненщина готується до зими - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.82 € 32.72
Рівненщина готується до зими

На виставці презентують свої новітні технології понад п’ятдесят фірм.

rv.oblast.online

Рівненщина готується до зими

У Рівному проведено V-у Міжнародну спеціалізовану виставку «Сучасність. Енергозбереження. Технології (СЕТ-2019)».

Сонячні батареї, теплові насоси, опалювальну техніку, led-екрани, економне електрообладнання – майже півсотні виробників з України, а також Німеччини, Швеції, Італії, Нідерландів, Чехії, Туреччини, Австрії, Китаю та інших країн представили своє обладнання на території ТзОВ «Рівнетеплоенерго».

У заходах з нагоди урочистого відкриття виставки взяли участь керівники області і міста Рівного, інші посадовці, керівники відповідних підприємств і структур, пов»язаних з питаннями розробки і впровадження нових технологій з ефективного використання енергоресурсів та енергозбереження.

– 5 років тому ми відмовилися від російського газу. І це була наша велика перемога. Як і те, що Рівненщина вже 3-й рік поспіль займає І-ше місце в Україні з енергоефективності. Не останню роль у досягненні такого результату відіграє Міжнародна виставка СЕТ, яку вже 5-й рік поспіль проводять у Рівному. За цей час вона довела свою ефективність, – заявив екс-голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.

Рівненщина вже 3-й рік поспіль займає І-ше місце в Україні з енергоефективності. Не останню роль у досягненні такого результату відіграє Міжнародна виставка СЕТ, яку вже 5-й рік поспіль проводять у Рівному.  

До речі, ідея проведення СЕТу в Рівному належить саме йому. Відтоді виставка за ці 5 років добре зарекомендувала себе і не лише в регіоні і стала вже традиційною.

За словами директора Інституту технічної теплофізики Національної Академії наук України академіка Юрія Снєжкіна, Рівненщина – лідер з енергоефективності, плідно співпрацює з науковцями: «Вас цікавить все нове. Усі досягнення наші науковці в першу чергу впроваджують у Рівненській області».

А ось думка керівника делегації з Харківщини Анатолія Янковського: «Ми у роботі Міжнародної спеціалізованої виставки «Сучасність. Енергозбереження. Технології (СЕТ)», яку регулярно проводять у Рівному, беремо ще з 2014 року. І кожного разу знаходимо немало цікавинок, які потім упроваджуємо в себе. До речі, нашими розробками також цікавляться інші учасники і гості виставки. Не став винятком і нинішній захід».

Продовжує заступник директора департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективнсоті Рівненської ОДА Валерій Гуз: «Паралельно з V-ю Міжнародною спеціалізованою виставкою «Сучасність. Енергозбереження. Технології (СЕТ-2019)» ми провели також міжрегіональний форум з енергоефективності. Його учасники розповіли про сучасні енерго- і ресурсозберігаючі технології, обладнання і матеріали, обмінялися досвідом.

Науковці представили розробки в рамках проекту «Наука-технологія-виробництво». Крім того, проведено конкурси-тренінги «Енергоефективний ребус (головоломка)», «Енергоефективний крокодил», «Слоган енергозбереження», інтелектуальний енерготурнір «Puzzle Time».

У програмі виставки також були конкурси дитячої творчості «Енергозбереження очима дітей», «Енергоефективність – у творчості дітей» і «Відходам – друге життя», а також фотоконкурс серед дорослих «Енергоефективне місто (район, масив, будинок)». Представлені роботи оцінювали відвідувачі виставки.

Під час підбиття підсумків творчих конкурсів було розіграно призи серед учасників, які зареєструвалися і відвідали цю важливу і не лише для Рівненщини подію.

Валентин Ставський


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.