Курси НБУ $ 39.60 € 42.44
У Копачівці вчили як правильно сортувати сміття

Вадим Курбан продемонстрував учасникам тренінгу типи відходів та як правильно їх сортувати.

kopachivska-gromada.gov.ua

У Копачівці вчили як правильно сортувати сміття

У Копачівській об’єднаній територіальній громаді провели тренінг «Сортуй. Заробляй. Надихай!»

Усім охочим пояснювали користь та вигоду від сортування сміття, інформує Копачівська ОТГ.

Інна Войло, голова громадської організації «Агенція міжнародної співпраці» розповіла, яку небезпеку становить сміття на сьогоднішній день. Щоб не «потонути» у відходах працювати потрібно кожному. Розпочати варто з сортування сміття в кожній домівці.

Модератором зустрічі була Світлана Сасюк.

Як жити за принципом «Zero waste» – нуль відходів розповів експерт та громадський активіст Вадим Курбан. Він продемонстрував учасникам тренінгу типи відходів та як правильно їх сортувати в умовах приватного домогосподарства, поділився власним досвідом раціонального накопичення сміття.

Я ніколи не викидаю алюмінієву банку, я її збираю. Якщо знайду в парку таку банку, під час прогулянки з собакою – теж несу додому. Я їх накопичую, а потім здаю. Ціна такої банки – 20 копійок. Звісно, у Європі вона коштує дорожче.  

«Я ніколи не викидаю алюмінієву банку, я її збираю. Якщо знайду в парку таку банку, під час прогулянки з собакою – теж несу додому. Я їх накопичую, а потім здаю. Ціна такої банки – 20 копійок. Звісно, у Європі вона коштує дорожче. Однак я веду облік таких прибутків. За рік здав таких банок на 275 гривень», - розповів про власний досвід сортування та невеликих доходів Вадим Курбан.

Окрім того, пан Вадим розповів про переробку типів відходів в Україні, як побудована робота сортувальних ліній та систему роздільного сміття на даний час.

І на завершення представник комунікативного клубу для дітей «Думай. Дій. Досягай» Дарина Сасюк розповіла що чисте довкілля – це модно. Завдяки створенню благоустрою шляхом очищення навколишнього середовища від сміття можна стати крутим та модним, заодно збільшити перегляди власних сторінок у соціальних мережах. Дарина пояснила, як організовувати еко-квести, еко-флешмоби та інші суспільно-корисні речі, долучати до них своїх друзів.

Telegram Channel