Вімблдон: Еліна Світоліна вийшла у півфінал, що досі не вдавалося нікому – ані з українок, ані з українців!

Крутезно!!!

Далі на Світоліну чекає зустріч з екс-першою ракеткою світу Сімоною Халеп, яка на даний момент займає у світовій класифікації сьоме місце

Перша ракетка України Еліна Світоліна пробилася у півфінал Вімблдону-2019.

У матчі 1/4 фіналу українська тенісистка обіграла представницю Чехії Кароліну Мухову, яка є 68-ю ракеткою світу, повідомляє УНІАН.

Світоліна здобула перемогу в двох сетах - 7:5, 6:4. Причому в першій партії українка поступалася з рахунком 2:5, але зуміла проявити характер.

Найкращим результатом Світоліної на Вімблдоні до цього року був вихід до 1/8 фіналу, а на турнірах "Великого шолома" - вихід у чвертьфінал.

Зазначимо, що українські тенісисти раніше не виходили в півфінал Вімблдону ні в жіночому, ні в чоловічому одиночному розрядах.

Що стосується всіх турнірів "Великого шолома", то Світоліна стала першою українкою в жіночому одиночному розряді, якій вдалося дістатися до півфіналу "мейджорів". У чоловіків двічі в 1/2 фіналу грав Андрій Медведєв (на "Ролан Гаррос" в 1993 і 1999 роках).

У півфіналі на Світоліну чекає зустріч з екс-першою ракеткою світу Сімоною Халеп, яка на даний момент займає у світовій класифікації сьоме місце.