У Цуманській пущі зацвіла червонокнижна коручка чемерникоподібна (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 29.80
У Цуманській пущі зацвіла червонокнижна коручка чемерникоподібна (фото)

Яка ж краса!

Фото: КНПП "Цуманська пуща"

У Цуманській пущі зацвіла червонокнижна коручка чемерникоподібна (фото)

Занесена до Додатку ІІ Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни та флори, що перебувають під загрозою зникнення (CITES)

У ці дні відбувається активне цвітіння орхідеї, занесеної до Червоної книги України – коручки морозниковидної (коручка чемерникоподібна), яка була сфотографована на власних територіях Ківерцівського НПП «Цуманська пуща». Одна з рослин сягає у висоту 100 см! Інші близько 50 см заввишки.

Рослина доволі стійка до антропогенного навантаження, на скорочення чисельності впливають переважно зміна середовища та безпосереднє винищення заради букетів. 

Коручка чемерникоподібна занесена до Додатку ІІ Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни та флори, що перебувають під загрозою зникнення (CITES). Рослина доволі стійка до антропогенного навантаження, на скорочення чисельності впливають переважно зміна середовища та безпосереднє винищення заради букетів.