«Волинь U-19» зазнала розгромної поразки від «Прикарпаття»

«Волинь» «обкатала» весь склад юнацької команди.

ФК «Прикарпаття»

Товариський матч команд у Яремчі завершився з рахунком 4:0

Вперше після довгої перерви у воротах франківців з’явився Андрій Новак, у якого, щоправда, Гра пройшла під диктовку «зелено-жовтих», а молоді волиняни повністю змінювали склад щопівгодини. Про це інформує «Галка» з посиланням на пресслужбу ФК «Прикарпаття».

Вже на 17-й хвилині після флангової передачі Януша потенційний новачок «Прикарпаття» Владислав Семотюк відкрив рахунок точним ударом у дальній кут воріт – 1:0.

Наприкінці поєдинку після перехоплення і швидкої контратаки Хома таки оформив дубль – 4:0.

Франківці не використали чимало хороших моментів. А от після замін у другому таймі біля воріт дублерів «Волині» стало вже гарячіше.

Спершу на 52-й хвилині молодий нападник Андрій Хома заробив на собі пенальті, який чітко реалізував Боришкевич. А згодом 17-річний форвард зіграв на випередження і класно пробив головою з кількох метрів – 3:0. Прикарпатці мали ще декілька нагод, в одному з епізодів навіть забили, але арбітри зафіксували офсайд. Та все ж наприкінці поєдинку після перехоплення і швидкої контратаки Хома таки оформив дубль – 4:0.