П’ятеро волинян взяли участь у відборі на Ігри Нескорених - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 23.72 € 26.32
П’ятеро волинян взяли участь у відборі на Ігри Нескорених

Волинська спортивна ветеранська сім’я

Спілка воїнів Волині

П’ятеро волинян взяли участь у відборі на Ігри Нескорених

У Львові закінчилися перші спортивні тестування Invictus Games: Team Ukraine

Загалом у тестуваннях прийняли участь 56 військових та ветеранів Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії, Національної поліції України та добровольчих формувань з Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської , Полтавської та Чернівецької областей.

Під час тестувань панувала просто неймовірна дружня атмосфера. Висловлюємо величезну подяку усім учасникам, організаторам та волонтерам! Завдяки вам тестування пройшли на відмінно.

Волинську область представляли:

Богдан Ушарук – біг 1 км - 3 хв. 59 с., веслування на тренажерах (4 хв) - 1021 м., штовхання ядра - 5,7 м.;

 В'ячеслав Оксентюк – пауерліфтинг (жим лежачи, вагова категорія до 72 кг) - 117,5 кг., басейн (50 м.) - 32 с., веслування на тренажерах (1 хв.) - 308 м.;

Паша Солоха – веслування на тренажерах (1 хв.) - 332 м.; веслування на тренажерах (4 хв.) - 1138 м.; біг (1 км.) - 3 хв. 54 с., ролейний велотренажер (5 хв.) - 4,67 км., Стрільба з луку - 34 / 90, басейн (50 м.) - 43,5 с.;

Роман Буско –Стрільба з луку - 27 / 90, ролейний велотренажер (5 хв.) - 3,75 км.;

Павло Ковальський – веслування на тренажерах (1 хв.) - 344 м.; веслування на тренажерах (4 хв.) - 1105 м.; Стрільба з луку - 45 / 90.

«Під час тестувань панувала просто неймовірна дружня атмосфера. Висловлюємо величезну подяку усім учасникам, організаторам та волонтерам! Завдяки вам тестування пройшли на відмінно» - інформує Спілка воїнів АТО Волині.

Участь у спортивному проекті Invictus Games: Team Ukraine - це шанс на зміни, стати сильнішим, організованішим, дисциплінованішим, боротьбу із самим собою, боротьбу сили волі та духу над тілом, можливість доєднатися до великої спортивної ветеранської сім'ї, долати шлях нескорених. Здаватися не наш вибір! А ти, що скажеш?  Реєстрація на спортивні тестування для локації м. Київ триває до 20.07.2019 за посиланням.

 

 

Джерело: Громадська спілка «Спілка воїнів АТО Волині»